Jak całować się z języczkiem z chłopakiem?

87571117_24638558Pierwszy pocałunek dla młodych ludzi jest ogromnym przeżyciem. Różnie wyobrażają sobie ten moment, snują przypuszczenia, zasięgają porad u starszych kolegów. Niewyczerpanym źródłem wiedzy jest internet, do którego młodzież chętnie zagląda.

Tam szuka porad i wskazówek na temat tego jak powinien wyglądać pocałunek, co robić, a czego unikać.

Dla młodych osób, które dopiero wkraczają w świat miłosnych uniesień i fizycznych przyjemności, jednym z pierwszych doznań jest pocałunek. Zaczyna się od niewinnego całusa w policzek, potem w usta, a następnie inne części ciała. Przez pocałunek właśnie rozpoczynają ze sobą pierwszy kontakt cielesny. To dla nich zupełnie nowe doświadczenie, które dopiero odkrywają. Stąd jest to dla nich tak ważny moment.

Jak całować się z języczkiem z chłopakiem?

Czasem nawet niewinny buziak może wprowadzić w zakłopotanie. Problem wydaje się być jeszcze większy gdy nie chodzi już tylko o zwykłego całusa. Jak się całować z języczkiem z chłopakiem? To dylemat niejednej nastolatki. Nie wiedzą jak zacząć, kto powinien zrobić pierwszy krok i jak pocałunek taki w ogóle ma wyglądać. Największą obawą jest kompromitacja i rozczarowanie partnera. Dziewczyny czują się bardziej komfortowo gdy to mężczyzna przejmuje inicjatywę, sam rozpoczyna pocałunek i dominuje.

Trudno przygotować się do pocałunku. Tak naprawdę liczy się wyczucie i doświadczenie, którego z czasem każdy nabiera. Przede wszystkim nie należy się niczego obawiać. Stres nie jest dobrym doradcą. Gdy pocałunkowi towarzyszą uczucia i chęć zbliżenia wszystko wydaje się być prostsze. W dużej mierze zależy to od obustronnego zaangażowania. Kiedy dwie osoby pragną tego samego i rozumieją się bez słów, również ciała zaczynają ze sobą idealnie współgrać.

Sprawdź inne ciekawe artykuły na Kobieco.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *