Eagle One Chrome Wheel Cleaner

Czyszczenie felg od zawsze stanowiło jedną z najtrudniejszych do wyczyszczenia powierzchni samochodu, chodzi tutaj zarówno o kształt i różne fantazyjne wzory, wgłębienia, które utrudniają dojście do niektórych ich fragmentów, ale także o to, z czego po prostu są zrobione. Najtrudniejsze do wyczyszczenia są na pewno stalowe felgi chromowane i zobaczyć w mieście auto, które posiada piękne, błyszczące felgi chromowane jest praktycznie widokiem bardzo rzadkim.
eagle one
Dzisiaj jednak możemy sprawić, że to nasz samochód będzie cieszył się ogromnym zainteresowaniem, dzięki pięknym, błyszczącym felgom chromowanym i na każdym męskim spotkaniu będziemy pytani w jaki sposób doprowadziliśmy nasze koła do tak idealnego stanu.
Wszystko dzięki jednemu środkowi Eagle One Chrome Wheel Cleaner. Wielu osobom czyszczenie felg kojarzy się z długim i trudnym szorowaniem, docieraniem do trudno dostępnych miejsc, jednak dzisiaj może się to skończyć. Jest to spray bardzo wygodny i przyjemny w użyciu, jedyne co musimy zrobić to opryskać całą felgę naszym środkiem Eagle One Chrome Wheel Cleaner i poczekać aż zacznie on działać. Po upływie nieco ponad 30 sekund wystarczy całe koło wypłukać wodą, można do tego użyć zwykłego węża ogrodowego.
Aby efekt był jeszcze lepszy, a wysychająca woda nie zostawiła smug i zacieków warto jest przetrzeć suchą szmatką całe felgi i od teraz będziemy mogli wozić się czystym autem z błyszczącymi felgami chromowanymi, co jest rzadkim widokiem, gdyż są to niewątpliwie najtrudniejsze felgi do wyczyszczenia i utrzymania w zadowalającym stanie.
Połączenie z innymi środkami firmy Eagle One osiągniemy praktycznie efekt niedostępny dla zwykłych użytkowników aut a nasz samochód będzie zawsze wyglądał niczym by dopiero wyjechał prosto z salonu samochodowego. Oczywiście, jeśli ktoś by bardzo chciał to dał kiedyś radę wyczyścić felgi chromowane w zadowalający sposób, ale potrzebował do tego specjalnych środków i masy pracy – szorowania, pucowania każdego fragmentu po kilka razy, dzisiaj zaś bez większego zmęczenia możemy idealnie doprowadzić nasze felgi do pięknego stanu.
Dosłownie całe czyszczenie felg nie zajmie nam więcej niż 15 minut, wystarczy nanieść spray Eagle One Chrome Wheel Cleaner na powierzchnię kół, odczekać trochę czasu a po trzydziestu sekundach wystarczy zwykłym wężem ogrodowym spłukać to co na kołach zostało. Dla lepszego efektu można oczywiście suchą szmatką przetrzeć felgi, aby nie zostały na nich zacieki i możemy od tego momentu cieszyć się błyszczącymi felgami chromowanymi.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *