Firma Delaware

Delaware to stan znajdujący się na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, pomiędzy Nowym Jorkiem i Waszyngtonem. Oprócz dogodnego położenia posiada także mnóstwo innych zalet, które sprawiają, że przedsiębiorcy chętnie zakładają tam swoje firmy. Dlaczego stan ten jest doskonałym miejscem na biznes? Co wyróżnia go spośród innych? Podpowiadamy, dlaczego warto i w jaki sposób założyć firmę w Delaware.

Każdy, kto chce założyć spółkę w Stanach Zjednoczonych, musi liczyć się z tym, że wiąże się to ze sporymi kosztami. Ponadto zawsze istnieje ryzyko, że nasz biznes nie będzie przynosił dochodów, o jakich marzyliśmy i pojawia się pytanie, co wydarzy się, jeśli przyjdzie dokładać nam do tego interesu, bądź co gorsza będziemy zalegać z płatnościami. Zakładając firmę w stanie Delaware nie musimy martwić się na zapas. Przy wsparciu odpowiednio wykwalifikowanych fachowców http://www.firmausa.pl/ z pewnością uda się nam stworzyć dobrze prosperującą firmę i co najważniejsze – utrzymać ją na rynku.

Otwarcie swojego biznesu w Delaware z pewnością posiada wiele zalet. Przede wszystkim położenie tego stanu zapewnia łatwy dostęp do największego rynku na świecie.   Ponadto w świetle tamtejszego prawa twój majątek jest oddzielony od aktywów firmy, a co za tym idzie – w razie jakichkolwiek problemów finansowych w pełni bezpieczny. Delaware posiada odrębny sąd, zajmujący się sporami handlowymi i dzięki temu zostają w błyskawicznym tempie rozstrzygnięte. Poza tym działające tam spółki posiadają elastyczną strukturę własnościową i zarządzania, możesz być  więc zarówno ich właścicielem, jak i dyrektorem. Sprawując stanowisko kierownicze, będziesz chroniony przed pozwami, a ponadto możesz liczyć na całkowitą dyskrecję i anonimowość. Nie ma tu bowiem obowiązku ujawniania danych właściciela , nie figurują one w żadnych rejestrach.

Prowadzenie firmy w Delaware jest więc bardzo opłacalne i całkowicie bezpieczne. Ze względu na brak opodatkowania VAT można naprawdę sporo zaoszczędzić , a przy tym korzystać z wielu udogodnień, jak np. z usług wirtualnego biura.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *