Kosze na śmieci HiG idealne do biura

3-kosze-do-biuraJeśli remontujemy swoje biuro, lub jestesmy dekoratorami wnętrz i dostaniemy zlecenie na tego typu miejsce, może nam się wydawać, że będzie to stosunkowo proste zadanie, które nie będzie sprawiało nam żadnych większych problemów i przeszkód. Jednak jeśli trafimy na wymagającego klienta, który nie ma sprecyzowanych wymagań, które również nie należą do niewielkich, możemy mieć problem z dobraniem wszystkich idealnych i pasujących do siebie elementów wyposażenia danego miejsca. Oczywiście większość klientów biznesowych, którzy są w stanie zatrudnić profesjonalnego dekoratora wnętrz, są w stanie również odpowiednio zapłacić za elementy wyposażenia, więc mają dość duże wymagania, które warto od razu ustalić na miejscu z klientem.

Powinniśmy również bardzo mocno uważać, ponieważ wymagający klient prowadzący dużą firmę, może zwracać uwagę na każdy detal, więc nawet najmniejszych i najbardziej drobnych przedmiotów, nie powinniśmy w żaden sposób lekceważyć. Doskonałym przykładem takich biurowych akcesoriów, mogą być chociażby kosze na śmieci biurowe, które dostępne są praktycznie w każdym sklepie z akcesoriami. Ilości ciekawych modeli nie jesteśmy w stanie zliczyć, tak samo jak kolorystyk, które mogą okazać się odpowiednie dla danego wystroju wnętrza, dlatego jeśli mamy określony cel, to nie idźmy na pół środki, ponieważ skończy się to dla nas raczej słabą rekomendacją i niezadowoleniem klienta.

Skoro sklepów jest dużo, więc nie powinno również zabraknąć producentów, którzy będą posiadać różnego rodzaju materiały, a nas czeka dość długa lista sklepów do przeszukania. Często już po jakimś czasie, projektanci wnętrz, posiadają stałe kontakty i sklepy które chętnie realizują dla nich nawet specjalne zamówienia w trybie ekspresowym, w końcu jest to stały klient, który cały czas będzie robił niemałe zamówienia. Wystarczy w takiej sytuacji zadzwonić jedynie w dane miejsce, do danego specjalisty od jakości obsługi i sprzedaży i wyjaśnić czego potrzebujemy, a nawet takie małe elementy jak kosze na śmieci biurowe, będą tworzyć nam historię zakupową, dzięki czemu po pewnym czasie, będziemy w stanie negocjować ceny z danymi placówkami, chociażby w formie pakietu lojalnościowego.

Nie proponujmy jednak nigdy od razu takiej współpracy, ponieważ jest to ogromnym nietaktem i zawsze otrzymamy odmowę, ponieważ sklepy nie mają zupełnie żadnego interesu w tym żeby zaoferować nam rabat na pierwsze zamówienie, gdzie finalnie możemy już do nich nigdy nie wrócić, lub będziemy wracać raz na jakiś czas po bardzo małe zamówienia, które finalnie będa zupełnie nie opłacalne.

Oczywiście jeśli mamy naprawdę bardzo duże zamówienia, ponieważ zlecenie mamy żeby wyposażyć tak samo wszystkie biurka na danym obszarze, jakim jest open space jakiejś firmy konsultingowej, to już lepiej kontaktować się z hurtownią, która zaoferuje nam najlepsze ceny hurtowe i raczej żaden inny sklep detaliczny, nie będzie w stanie ich przebić, a my będziemy mogli zaproponować niższą cenę usług, lub zainkasować dla siebie większą marżę, dzięki czemu również będzie nam się bardziej opłacało samo wykonanie danego zlecenia.

Kredyty zdjęciowe: SmartBin.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *