Wywóz gruzu- niezbędna pomoc w czasie budowy!

Remontujesz dom i przeraża Cię ilość odpadów budowlanych, których trzeba będzie się pozbyć? Nie wiesz jak się za to zabrać? Takich odpadów nie wyrzucisz przecież do zwykłych koszy na śmieci. Uspokajamy! Jeżeli jesteś w trakcie budowy, remontu lub rozbiórki, odpady zwane gruzem zabierzemy my! Redskip wywóz Kraków to szybki i bezproblemowy sposób na pozbycie się nawet najbardziej kłopotliwej ilości śmieci budowlanych.

Sposób zamówienia kontenera jest bardzo prosty: Ty dzwonisz, my umawiamy termin i wybrane przez Ciebie miejsce podstawiamy kontener o określonych gabarytach. Nasze kontenery możemy ustawić pod blokiem, na prywatnej posesji i w każdej lokalizacji, w której będzie to dozwolone. Standardowy czas wypożyczenia to tydzień, jednak po wcześniejszym umówieniu możemy wydłużyć ten okres. Podstawiamy kontenery także jedynie celem uzupełnienia „na miejscu” i natychmiastowego wywozu.

Niezależnie czy jesteś właśnie w trakcie małego remontu, większej budowy czy ogromnej rozbiórki, posiadamy kontenery o różnych pojemnościach, odpowiednio 4,5,6, 12 i 15 m3. Kontenery na gruz przeznaczone są tylko i wyłączenie na składowanie odpadu zawierającego się w tym pojęciu, a więc resztek ceramicznych (np. płytki, kafle), gruzu budowlanego i odpadów betonowych. Zabronionym jest mieszanie wyżej wymienionych wraz ze szkłem, foliami, drewnem czy styropianem, jeśli nie zostało to ustalone wcześniej.

Wywóz gruzu przez firmę Redskip.pl

Wywóz gruzu w Krakowie przez firmę redskip.pl daje Ci pewność, że gruz będzie zutylizowany zgodnie z poszanowaniem środowiska i w oparciu o przepisy ustawy o gospodarce odpadami. Nasza firma składuje gruz w przeznaczonych do tego składach, gdzie jest on następnie przetwarzany w surowiec wtórny jakim jest kruszywo budowlane i wykorzystywany np. do naprawy czy utwardzania dróg. Działanie takie sprawia, iż wyeliminowany jest poniekąd nadmiar odpadów na wysypiskach śmieci.

Wywóz gruzu w Krakowie to standardowe działanie wielu firm. Z firmą Redskip.pl masz jednak pewność zawsze rzetelnej obsługi oraz konkurencyjnej ceny.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *